اینستاگرام شرکت دال فرم

09127219651-شرکت دال فرم اولین شرکت سیستم سقف یوبوت

لوگوی شرکت دال فرم مبحث 5 مقررات ساختمان
لوگوی شرکت دال فرم لوگوی وزارت راه و شهرسازی

خدمات شرکت دال فرم | U-Boot

شرکت ساختمانی دال فرم بعنوان اولین شرکت تولیدکننده یوبوت استاندارد در ایران پس از کسب سال ها تجربه در عرصه صنعت ساختمان کشور و کسب تاییدیه های معتبر داخلی و بین المللی در زمینه یوبوت استاندارد آماده اراده دهنده خدمات متنوع در این صنعت می باشد.

1. تولید یوبوت از مواد اولیه استاندارد و با کیفیت در کمترین زمان ممکن,مقدمه ساخت یک ساختمان با معیارهای جهانی است که شرکت دال فرم در این امر با بهره گیری از متدهای پیشرفته اقدام به تولید انواع یوبوت های استاندارد با تیراژ بالا می کند.

تولید انواع یوبوت تولید انواع یوبوت

2. فروش یوبوت به کارفرمایان و پیمانکاران سازه های اسکلت بتنی در سراسر کشور با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه با حمل و نقل سریع زمینی انجام می شود. قیمت هر عدد یوبوت را می توانید با تماس با شرکت دال فرم از طریق تلفن و ایمیل جویا شوید. بزودی لیست قیمت یوبوت در وب سایت قرار داده می شود.

فروش انواع یوبوت

3. طراحی سقف یوبوت : شرکت دال فرم با بهر گیری از متخصصین و معماران خبره و حرفه ای , طراحی یوبوت و سازه های مبتنی بر یوبوت را با توجه به استاندارد های شهری و شهرداری ها بر عهده می گیرد .

طراحی سقف یوبوت طراحی سقف یوبوت

4. اجرای یوبوت در شهرهای مختلف که مستلزم آگاهی از اطلاعات و پارامترهای روز جهانی و مدرن صنعت ساختمانی است که بصورت جامع در اختیار شرکت دال فرم قرار دارد.

اجرای سقف یوبوت

5. در حوزه نظارتی نیز مهندسین با سابقه طولانی به عنوان اولین واردکننده تکنولوژی یوبوت در ایران ,این شرکت در حال خدمت رسانی به ده ها پروژه بزرگ کشوری می باشد.